- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
1996 item(s)/page
Kelvin & Hughes LTD kompas
Eiken spreekgestoelte met Bacchus
Koperen monoculair op zwartlak stand
Coppper telescope on adjustable black lacquer stand.Koperen monoculair op zwartlak houten verstelbare standaard ...[more]
Houten scheepsmodel van Hoogaars
Houten scheepsmodel van Zeeuwse Hoogaars Ve 10, ca. 1850 l.110 cm. ...[more]
Eiken spiegel van wijnfust, ca. 1700
Houten scheeps doorsnede van "de 7 Provicien 1685" in glazen vitrine, h. 105, br. 76, d. 27 cm. ...[more]
Houten broodsteker
Houten broodsteker met schildering van schip en dat. 1830, l.160 cm. ...[more]
Beschilderd metalen scheepsmodel
Beschilderd metalen scheepsmodel van het Koningklijk jacht 'Piet Hein', h. 42, br. 75 cm. ...[more]
Houten roer
Eiken scheepsroer met metalen centrum en houten spaken, diam. 75 cm. ...[more]
Rood koperen scheepslamp
Rood koperen dubbele scheepslamp, stuurboord, h. 60, br. 36 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van Bezaanjacht
Scheepsmodel van 'de Soberano'
Bronzen scheepsbel
Scheepskompas
Magnetisch nat/vloeistof scheepskompas in bronzen cardanische ophanging, diam. 27 cm. ...[more]
Zilveren VOC Baar
Tafelklokje met barometer
Tafelklokje met barometer, Burmingham ca. 1900 ...[more]
Serie van 2 ivoren fichesdozen
Koperen modelboot van tjalk
Koperen en messing modelboot van tjalk, ca. 1900 l.45 cm. ...[more]
Octant in doos
Bronzen inktset, ca. 1900
Bronzen inktset, ca. 1900 ...[more]
Koperen zaksextant, laat 19e eeuw
Koperen zaksextant, laat 19e eeuw ...[more]
Houten scheepsmodel van Fluit
Houten scheepsmodel van zgn. 'Fluit', 18e eeuw ...[more]
Messing telescoop kijker
Messing telescoop/ zeekijker, eind 19e eeuw, l. 62 cm. ...[more]
Ivoren scheepsmodel onder stolp
Ivoren scheepsmodel van Brickque, Diep ca. 1800, onder stolp, h. totaal 25 cm. ...[more]
Smeed ijzeren aansteker, 17 eeuw
Smeedijzeren aansteker zgn. 'tinder lighter', Duitsland 17e eeuw ...[more]
Deels ijzeren en houten aansteker
Deels ijzeren en houten aansteker zgn. 'tinder lighter',Empire ca. 1800 ...[more]
Percussie kruittester, ca. 1800
Deels hout en ijzeren percussie kruittester, ca. 1800 ...[more]
Deels ijzeren en houten aansteker zgn. 'tinder lighter', met zilver ingelegd handvat, Empire ca. 1800 ...[more]
Koperen scheepbarometer
Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, in originele kist ...[more]
Serie van 3 scheepsmeters
Brass Shipslog, mark Walker's Cherub III, England.Messing Shipslog, gemerkt Walker's, Cherub III, Engeland, ca. 1900. ...[more]
Messing telescoop kijker, Engeland
Messing telescoop kijker, Engeland 19e eeuw. ...[more]
Koperen verrekijker in hoes
Copper monoculair in leather, LondonGeel koperen monoculair met leer omtrokken, London, ...[more]
Houten tabakston
Houten tabakston met ivoren hoorn als luciferhouder, 19e eeuw l.28 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van Poon
IJzeren scheepsroer
IJzeren scheepsroer, h. 129, br. 97 cm. ...[more]
Stel polychroom beschilderde panelen
Houten scheepsmodel van zeeuwse Hoogaars, ca. 1850 l.122 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van hektjalk
Houten scheepsmodel van hektjalk, 19e eeuw l.95 cm. ...[more]
Vuursteen blunderbuss met bronzen
Blunderbuss, Engeland 1780
Miniatuur kanon op affuit
Dioptrische kijker, Japan 1600-1868
Houten snijwerk mvv wat driemaster
Houten snijwerk van wapenschild met driemaster 'India', 18e eeuw 'SIC ITUR AD ORAS FORTUNAE' ( zo komt men tot fortuin) 28 x 22 cm. ...[more]
Scheeps hellingmeter ( clinometer )
Ponjaard met schede, 45 cm.
klokje in vorm van stuurwiel
Messing klokje in vorm van stuurwiel, (+ sleutel), h. 19 cm. ...[more]
Stel kruitflessen.
Kruithoorn voor fijnkruid, 32 cm.
Houten dekseldoos met aquarel
Houten dekseldoos met aquarel, onduid. ges. r.o. met afbeelding van panserkruiser, h. 7, br. 19, d. 10 cm. ...[more]
Wandelstok van haaienwervels
Walking cane dating from the late 1800's.Wandelstok van haaienwervels (shark vertabreau), 19e eeuw, l. 95 cm. ...[more]
Sextant
Sextant in mahonie kist, gemerkt Hezzanith and ges.Heath & Co. New Eltham London S.E. 9 gekeurd 26/02/53. ...[more]
Chinese Jonk
Modelschip van een houten Chinese Jonk, h. 40, br. 50, d. 13 cm. ...[more]
Modelschip de Eendracht
Houten modelschip van een galjoen "De Eendracht" op standaard, h. 71, br. 83, d. 15 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van visserboot
Houten beschilderde scheepsmodel van visserboot, Middellandse zee ca. 1850 l.65 cm. ...[more]
Scheepsmodel 4 master: Fragata
Wooden shipmodel, titled: Fragata Siglo XVIII, h. 78 cm.Houten scheepsmodel van 4-master, getiteld: Fragata Siglo XVIII, h. 78 cm. ...[more]
1996 item(s)/page